Turmalín je krásný a výjimečný. Je to klencový minerál. Také je zařazován mezi polodrahokamy. V přírodě se nachází v různých barvách a proto je osazován také do šperků. Při zahřátí se turmalín stává vodivým. Rovněž ho lze označit za piezoelektrický nerost - při deformování dokáže generovat elektrické napětí. Mimo šperkařství se také využívá v...

Nádech a výdech. Puls života. S nádechem přicházíme na svět a s výdechem z něj odcházíme. Je to niť, která nás drží při životě a přesto náš dech v běžném životě zůstává opomíjen. Většinou si dechu všimneme až v době, když s ním začněme mít potíže, od běžného nachlazení, alergie až po záněty dýchacích cest a zápaly plic.

Ve své práci terapeutky pánevního dna i cvičitelky jógy je mi problematika ženského zdraví velmi blízká. Tuto zdravotní problematiku znám nejen osobně jako žena i matka dcery, ale také jako poradkyně pro mé klientky.

Akreditovaná metoda 3x3 se dotýká celé bytosti člověka. Nacházíme souvislosti mezi chodidly, pánví a oblastí krku, a také mezi tělem, emocemi, energií. Proč přijít, co se naučíte a získáte? Přečtěte si, zda některé téma není právě to vaše.