Transgender

26.07.2023

Tak se nám poslední léta z krajin západních vnucují různé, zkušenostem a přirozenosti cizí ideje a ideologie. A jednou z nich je transgenderismus. Je nám předkládáno, tedy dnes spíše dost agresivně vnucováno, že se pohlaví nezakládá na základě biologie, ale přetrvávajícího či dokonce aktuálního pocitu. Jednoznačná věc, že žena nikdy nebude mužem a muž nikdy nebude ženou (navzdory hormonům a odstraněním vnějších tělesných znaků), je zastírána, nemluví se o ní, ani o tom, že psychické potíže nemizí. Zůstávají i se zhoršují poznáním, že bolestivé a nevratné zásahy potíž nevyřešily.

Tato ideologie začíná pronikat do škol a školek a dětem se předkládá k věření, že pohlaví si mohou vybrat. A tak v období dospívání, které je obdobím hledání, pochybování, a ve kterém mladiství mohou mít pocit, že druhé pohlaví je zajímavější či výhodnější, tak snadno naskočí na nabízenou vějičku.

V prodeji jsou nejen dětské queer oblečky, ale i dětská stahovadla poprsí (binding) a stahovadla šourku a penisu směrem vzad (tucking), aby objemy byly co nejméně viditelné. Také se s touto tématikou vydávají knížky už i pro školkové děti, rovněž i školní, dochází k jejich indoktrinaci, znejistění ve vnímání vlastního těla a předčasnému zájmu o sexuální tématiku a pochybování.

Drastické "opravy" těla či jiné požadavky na základě společenského tlaku či "zdravotního" důvodu nejsou novinkou. Děly se a dějí, ale také k ničemu dobrému ve svém důsledku nevedly a nevedou. Vzpomenout můžeme stahovací korzety hrudníku, které vytvořily štíhlý pas, ale zabránily bránici v jejím pohybu, tedy tělo bylo nedostatečně okysličováno, bandážování prstů u nohou směrem pod chodidlo, aby se zachovala malá noha (avšak po té ženy nemohly chodit), lobotomie, které vedly ke zničení osobnosti a prováděly se po celé 20. století do roku 1986. Dále odnětí dělohy jako léčby psychické poruchy, (ještě v 60. letech), půlení a dorůstání stehenních kostí, aby se zvýšila postava (současnost).

Díky podávání hormonů dětem tzv. blokátory puberty nemají děti šanci tímto obdobím projít a dospět, protože jim tento vývoj, jak už název napovídá, byl zablokován. V této době jsou dívkám rovněž odnímána prsa. Pokud v dospělosti zjistí, že se jednalo o omyl, návrat je téměř nemožný. 

Závěr? Nelze změnit muže na ženu a ženu na muže.

Jaké dopady tato uplatňovaná ideologie má na daného jedince a jaké na společnost? Z krátkodobého i z dlouhodobého hlediska? Napište pod video či fb příspěvek ..

Audio: https://youtu.be/1esDiMBwZKA