PODZIM AKTUALITY

Hurá, opět cvičíme v Kralupech, jen je změna místa. Potkávat se budeme v

Dětské skupině KLUBÍČKO, Henningsdorfská 103 vždy v úterý od 14. září 2021.

Lekce u mě v domě ve středu stále volně pokračují :)

ÚTERKY V KRALUPECH 14.9.21 - 18.1.2022

 • balíček kreditů na 12 lekcí (kredity lze vyčerpat do 18. ledna 2022) se slevou 10%
 • nebo je možno si rezervovat jednotlivé lekce
 • max. počet účastníků 12
 • lekce nejsou o státních svátcích a 28.12.

V obou případech (balíček či samostatné lekce) se registrujete do níže uvedeného rezervačního systému a lekce si samy rezervujete dle své potřeby. U samostatných lekcí si storno provádíte samy, u balíčku kreditů mi zavčas napíšete sms, storno provedu já a hodnotu kreditu vám připočtu.


PÁNEVNÍ DNO A ZDRAVÁ ZÁDA 18:15 - 19:15 

                                                                              

JÓGA ZDRAVĚ 19:30 - 20:40

STŘEDY U MĚ V DOMĚ

PÁNEVNÍ DNO A ZDRAVÁ ZÁDA 18:00 - 19:00 a JÓGA ZDRAVĚ 19:30 - 20:40


 • běží stále při min. počtu 3 osob
 • jednotlivé lekce - úhrada v hotovosti 250,- Kč
 • rezervace i storna v rezervačním systému
 • max. počet účastníků 5
 • lekce nejsou o státních svátcích


 • Online KONZULTACE ZDARMA - videohovor přes google meet či messenger, nejlépe přes PC, abychom se dobře viděli. Přihláška níže v rezervačním systému.
 • Online 60´ LEKCE - "Pánevní dno a zdravá záda" od 6.9.21 - jednotlivé pohybové lekce - živé vysílání. Rozpis lekcí a přihláška ZDE
 • Online KURZ - "Restart pánevního dna v 7 týdnech I. " od 11.10.21  - 7 na sebe navazujících pohybových i teoretických lekcí živého vysílání + jejich záznam, který budete mít k dispozici po celou dobu kurzu více info a přihláška zde.

Pokud máte zájem o intenzivní řešení, tak nejlepší formou je INDIVIDUÁLNÍ TERAPIE, mrkněte ZDE

VÝHODY KURZŮ

 • Výhodou kurzu je především pravidelnost cvičení a tím osvojení si správného provedení cviku a správně vedeného dechu s daným záměrem. Postupně začnete více vnímat své tělo a jeho propojenost, tedy jak jedna část ovlivňuje postavení části jiné, např. jak postavení pánve ovlivňuje postavení hrudníku i dolní končetiny, postavení hrudníku má zas vliv na postavení hlavy a lopatky na funkčnost horních končetin.
 • U cvičení pro pánevní dno poznáte navíc vnitřní prostor pánve, naučíte se vnímat souhyb bránice spolu s pánevním dnem, rozlišit koncentrickou a excentrickou kontrakci.

Zkušenosti mých klientek

Světlana Košičárová

Kralupy nad Vltavou

Moc příjemné lekce, Kamila má každou hodinu s rozmyslem připravenou, každá je jiná, rozmanitá. Vždy se těším, že se dám do klidu, soustředím se na sebe a své tělo. Kamilo, děkuji!  

Jitka Lukáčová

Velvary

Jsem s jógou zaměřenou na pánevní dno moc spokojená. Moje tělo je zpevněné uvnitř a dodává mi hodně energie. Doporučuji všem ženám. 

Jana Prokopová

Praha

Skvělé cvičení, přátelská atmosféra, skutečně odborné vedení.


Ivana Psohlavcová

Praha

Konečně pravidelné cvičení školy pánevního dna, pod vedením zkušené lektorky, v početně užším kroužku cvičenek umožňující individuální přístup ke každému jedinci. 

Eva Dorobantová

Kralupy

Výborná lektorka, cvičení u ní má smysl.

Ester Kapičková

Kralupy

Vřele doporučuji, skvělé cvičení s výbornou atmosférou.

Petra Heldová

Praha

S Kamilou cvičím už několik let a její přístup mi velmi vyhovuje. Stále mě překvapuje, jak i z určitého úhlu pohledu malé pohyby mají veliký vliv na mé tělo. A velký bonus k tomu - druhý den po cvičení se při vždy chůzi nesu jako královna. Tělo mi ohnout ramena prostě nedovolí.