Kurzy

V rezervačním systému níže si můžete zarezervovat místa především na skupinová setkání off/naživo, online konzultace zdarma a 1h lekci online zdarma.


  • LETNÍ LEKCE JÓGY I PÁNEVNÍHO DNA PROBÍHAJÍ NAŽIVO, TEDY OFF - adresa Blevice 115 u Zákolan, od září opět začneme v Kralupech.
  • 1h lekce zdarma - po přihlášení vám v mailu přijde odkaz na google meet.
  • Online konzultace zdarma - volejte přes messenger - videohovor nebo pošlete odkaz na váš fb profil a já zavolám vám. Nejlépe pře PC, abychom se dobře viděli. Je možnost i přes google meet.

VÝHODY KURZŮ

  • Výhodou kurzu je především pravidelnost cvičení a tím osvojení si správného provedení cviku a správně vedeného dechu s daným záměrem. Postupně začnete více vnímat své tělo a jeho propojenost, tedy jak jedna část ovlivňuje postavení části jiné, např. jak postavení pánve ovlivňuje postavení hrudníku i dolní končetiny, postavení hrudníku má zas vliv na postavení hlavy a lopatky na funkčnost horních končetin.
  • U cvičení pro pánevní dno poznáte navíc vnitřní prostor pánve, naučíte se vnímat souhyb bránice spolu s pánevním dnem, rozlišit koncentrickou a excentrickou kontrakci.

Zkušenosti mých klientek

Světlana Košičárová

Kralupy nad Vltavou

Moc příjemné lekce, Kamila má každou hodinu s rozmyslem připravenou, každá je jiná, rozmanitá. Vždy se těším, že se dám do klidu, soustředím se na sebe a své tělo. Kamilo, děkuji!  

Jitka Lukáčová

Velvary

Jsem s jógou zaměřenou na pánevní dno moc spokojená. Moje tělo je zpevněné uvnitř a dodává mi hodně energie. Doporučuji všem ženám. 

Jana Prokopová

Praha

Skvělé cvičení, přátelská atmosféra, skutečně odborné vedení.


Ivana Psohlavcová

Praha

Konečně pravidelné cvičení školy pánevního dna, pod vedením zkušené lektorky, v početně užším kroužku cvičenek umožňující individuální přístup ke každému jedinci. 

Eva Dorobantová

Kralupy

Výborná lektorka, cvičení u ní má smysl.

Ester Kapičková

Kralupy

Vřele doporučuji, skvělé cvičení s výbornou atmosférou.

Petra Heldová

Praha

S Kamilou cvičím už několik let a její přístup mi velmi vyhovuje. Stále mě překvapuje, jak i z určitého úhlu pohledu malé pohyby mají veliký vliv na mé tělo. A velký bonus k tomu - druhý den po cvičení se při vždy chůzi nesu jako královna. Tělo mi ohnout ramena prostě nedovolí.