Žena a muž

12.10.2023

V posledních letech jsme svědky neustálého útoku na mužskou populaci a vše, co je mužské. Vše kolem genderové ideologie a její propagandy je jen dalším krokem, jak zmást a vykolejit mladou populaci do té míry, že už neví, co je to být mužem nebo ženou.  

Pokud chcete ovládnout národ či jakoukoli populaci obecně, je nutno odstranit zdroj fyzické síly, muže a základy společnosti, tedy rodinu, její funkci a pospolitost. Přesně to, za co je třeba se brát a případně bojovat. Z tohoto důvodu byla ženám vnucena povinnost chodit do práce a nyní se stala i ekonomickou nutností. Díky práci na plný úvazek tak ženě nezbývá čas a sil na pohodové udržování zázemí.

Je čas, aby muži byli muži: chránili, bránili, riskovali a v případě potřeby bojovali, a aby ženy byly ženami: tvořily, vychovávaly, vedly a přinášely rovnováhu, využívaly svůj instinkt a intuici. Náš svět funguje správně pouze tehdy, když jsou ženská a mužská polarita, někdy popisované jako srdce a mozek, krk a hlava, země a duch či jin a jang, v rovnováze.