Živé online lekce


Pravidelnost je jedním z aspektů, které je třeba brát v úvahu, pokud chceme stav věcí změnit. Tak pokud vás netěší cvičit dle záznamu, máte to ke mně daleko a zároveň chcete vnímat vzájemnou energii, přidejte se k online setkáním naživo.Některé lekce budou zaměřené více na pánevní dno a zdravá záda, jiné zas budou více jógové. Podstatný je způsob provedení, tedy to JAK pohyb děláme. 

🔸 Pravidelně každé pondělí ve 20:00.

🔸 Cvičíme po dobu 45 minut.

🔸 Jóga zdravě, kdy v žádném případě nejde o to, dostat se do pozice, ale o cestu k ní. Tedy žádné složité pozice, ale ty jednoduché, avšak provedené funkčně.

🔸 Pánevní dno a zdravá záda se zaměřuje na pohyb, který je základem pro jakoukoli naší aktivitu, ať už sport nebo běžnou každodenní rutinu vč. sedu a chůze.

🔸 Snadné setkání přes platformu Google Meet. Po úhradě vám přijde odkaz.

Více o způsobu pohybu si můžete přečíst v online sekci ZDE a v co nabízím ZDE.


  • Můžete potřebovat - podložku/jógamatku, ručník, židli, overball cca průměr 28 cm, relaxační míček cca 9 - 12 cm nebo tenisák, pěnový míček na soft tenis.
  • Cvičení dle živého vysílání či audia provozujete na vlastní zodpovědnost.
  • Video či audio cvičební lekce je povolena pouze pro domácí respektive osobní použití. Je vyloučeno kopírování, sdílení, půjčování, prodej či jiné šíření apod.

Co bylo obsahem předchozích lekcí

JÓGA

  • 16.1.  balanční pozice v Pozdravu měsíci (var. A)
  • 30.1. Pozdrav měsíci varianta B

Pánevní dno a zdravá záda

  • 23.1. úvodní cviky - jemnost a pomalost