Reference

Ke Kamile už chodím několik let na individuální i kolektivní lekce. Je dokonalým průvodcem, jak správně cvičit jógu od naučit se správně dýchat po zpevnění vnitřního svalstva. Má individuální přístup, který není zaměřený na výkon, ale na cesty za souzněním s vlastním tělem. Postupně jsem objevila hybnost v částech těla, kde bych jí nehledala. Díky jejím hodinám jsem se zbavila nejenom bolesti zad, ale postupně našla v nich i antistresovou terapii a hlubokou relaxaci cvičením. 

Eva Chudá Zientková

Slatina

Cvičení pod vedením Kamči je naprosto dokonalé. Každá lekce je jiná, promyšlená, zajímavá, zábavná. Ale hlavně je cvičení neuvěřitelně účinné. Druhý den tělo ví, že makalo, ale nic nebolí, tělo a s ním i duše, je "vyzenovaná". Po hodinách její jógy se cítím lehoučká, pružná, bez bolesti problematických zad, zrelaxována, dokonale naladěná. Doporučuji všem, kteří potřebují najít odbornou radu s bolestí těla, ale i těm, kteří potřebují najít harmonii duše. Moc díky🙏 

Olga Borůvková

Odolena Voda

Chodím ke Kamile na jógu pánevního dna, protože se po každé lekci cítím, že jsem objevila další kousek svého těla, jde se mi pak zlehka a jsem nabitá novou energií. Dává si záležet na pomalých a plynulých pohybech, v kterých člověk stíhá i dýchat :-), pracuje s představou pohybu a na závěr meditace. Lekce je prostě dokonalá. Pokud je některý cvik na vás moc těžký, ráda vás opraví a navrhne lehčí. Doporučuji všem, kteří se cítí unavení, kteří nevědí, že pánevní dno vůbec mají a těm, kterým se chodí ztěžka.

Michaela Motlová

Velvary

1. Když jsem se ke Kamile objednala, bylo to na doporučení, tak už v tom jsem byla ubezpečena, že se mi dostane profesionálního přístupu a cvičení, které nutně potřebuji. 2. V realitě se vše jen potvrdilo, že Kamila má citlivý, individuální a profi přístup, nejen v soukromých hodinách, ale i ve vedených skupinových lekcích. Vše umí pěkně a trefně vysvětlit. 3. Je to výborné cvičení, které funguje, chce to jen čas, jako spousta věcí. U mně to jde pomalu, zato jistě:-). Cítím posun v tom, že jsem se naučila vnímat pohyby pánevního dna a tělo jako celek. 4. Samozřejmě lektorku Kamilu mohu doporučit, budu doporučovat a doporučila jsem. Již jsem zmínila profesionální přístup, který se snoubí s velkými znalostmi a duchovním propojením. Pracuje na vysoké úrovni a super vypadá.

Marie Vlčková

Kralupy

Kamila je velice milá, chápavá a vstřícná lektorka. Absolvovala jsem u ní kurz školy pánevního dna a byla jsem nadšená jejím rozumným přístupem a rozsáhlými znalostmi, které dokázala předat tak abychom si je všichni zapamatovali. Kamila dokázala během celého kurzu vytvořit velice příjemnou atmosféru ve které se nám krásně učili nové věci. Jsem ráda, že jsem absolvovala u Kamily tenhle kurz a mohu ho doporučit všem ženám.. 

Lucia Straňavová

Praha

Cvičení pánevního dna, které Kamila nabízí, je za mě velmi účinné a obohacující. Jedná se (aspoň na mě to tak působí) v podstatě o kombinaci jógy, relaxačních technik a fyzioterapeutických cviků, není potřeba se bát nepříjemných zásahů do naší intimity, vše cvičíme samy. Kamila je laskavou průvodkyní na cestě za poznáním vlastního těla a za schopností dát mu pozornost, kterou si od nás zaslouží, mít ho ráda takové, jaké je. Rozhodně doporučuji přijít si cvičení vyzkoušet.


Miroslava Melenová

Kladno

Moc dobré kurzy pod odborným vedením Kamily, vládne zde přátelská atmosféra. Cvičení je rozmanité, dobře a pochopitelně vysvětlené. Po každé hodině odcházím s dobrým pocitem a úsměvem na tváři. 

Lucie Čápová

Praha

Hathajóga s Kamilou je skvělá - malá skupina lidí, individuální přístup, klidné tempo a příjemná atmosféra. Vřele doporučuji každému, kdo se chce protáhnout, naučit se naslouchat svému tělu, zrelaxovat a nabít se pozitivní energií.

Alena Kopečková

Kralupy

Navštívila jsem více lekcí jógy, ale jen u paní Kamily Jiříkové jsem našla to, co jsem hledala. Paní Kamila má dar vedení lekcí způsobem, že se člověk naprosto ponoří do sebe, naučí se u ní naslouchat svému tělu a respektovat ho, poznat své tělo do hloubky, správně dýchat a v neposlední řadě se učí propojovat své tělo a svou mysl. Každému doporučuji. 

Táňa Zítková

Kralupy

Jógu pánevního dna pod vedením Kamily navštěvuji moc ráda,velmi mi vyhovuje přístup a výběr efektivních cviků .Celková atmosféra, při které se soustředím na své tělo a mysl, mě velice nabíjí a mám velmi příjemný pocit při cvičení i po něm. Všem doporučuji.

Andrea Moráňová

Kralupy


Kamila je erudovaná a skúsená lektorka, ktorá priateľsky venuje klientom svoj čas i vedomosti a na kurzoch vytvára príjemnú atmosféru. Proste paráda.

Monika Pulišová

Praha


Kamilo,díky, že Tě máme, za tu dobu, co díky Tobě cvičím, mne přestala bolet esíčka, sedím i stojím dobře, zbavila jsem se premenst. syndromu a sex i po 25 letech je čím dál lepší. I manžel mě honí do cvičení :)

Heřmanová Zdeňka

Kladno

Naprosto perfektná paní Kamilka - už po pár lekciach pozorujem zmeny ... vrelo doporučujem. 

Jana Lesňáková

Kladno

 Kamilu za sebe velice doporučuji. Se cvičením mám letité zkušenosti, ale až u ní nacházím to, co potřebuji. Prostě to zkuste a uvidíte👍 

Oldřich Bystroň

Odolena Voda

Jóga pánevního dna s Kamilou pro má bolavá záda je výborná. Díky jejím hodinám se cítím vždy fyzicky, ale i psychicky nabitá!  

Hana Literová

Kralupy

Skvělé cvičení, které funguje ... citlivý, individuální a naprosto profesionální přístup. Kamila je prostě úžasná.

Ivana Křivánková

Blatná, Kladno

Výborná pomoc i navigace k uvědomění si sebe zvenku i zevnitř, rozhodně doporučuji.

Naděžda Houzarová

Praha

Jóga pánevního dna vedená Kamilou je nejlepší jóga jakou jsem navštěvovala. Žádná hodina není stejná, což mi moc vyhovuje. Cvičení je super. Vždy se těším na další cvičení.

Věra Matějová

Kralupy

Kurzy i hodiny cvičení jsou odborně vedeny a velmi dobře připraveny. Vzhled k tomu, že jsou malé cvičební skupiny, cvičitelka se může věnovat i jednotlivcům. Vždy se snaží předat všechny své zkušenosti. Odnesla jsem si hodně rad, jak uplatnit různé nenáročné cviky během dne. 

Olga Pánková

Kladno

S Kamilou cvičím už několik let a její přístup mi velmi vyhovuje. Stále mě překvapuje, jak i z určitého úhlu pohledu malé pohyby mají veliký vliv na mé tělo. A velký bonus k tomu - druhý den po cvičení se při vždy chůzi nesu jako královna. Tělo mi ohnout ramena prostě nedovolí.

Petra Heldová

Praha

Kamila je skvělá! Chodím k ní na jógu již 6 let a jsem moc spokojená, ona to dělá opravdu báječně. Je jemná a odborně vede cvičení tak, abychom si protáhli celé tělo, a to i zevnitř. No prostě super!  

Danuše Pichlová

Kralupy

Cvičení s Kamilou mě velice baví. Každý cvik nám názorně předvede, vysvětlí a to mi vyhovuje. Vždy tam vládne přátelská atmosféra a to právě díky Kamile, která je vždy usměvavá a dokáže nás příjemně naladit na cvičení👍 

Ludmila Bláhová

Kralupy