Návod na rezervační systém

Jak si vytvořit účet v rezervačním systému

1) Na stránce Vámi zvoleného kurzu, pod informacemi o něm, najdete seznam jednotlivých hodin a nad nimi přihlašovací formulář (ten využijí ti, kteří už mají vytvořený účet) a tlačítko "Registrovat" umožňující vytvoření nového účtu (obrázek 1). 

obr. 1
obr. 1

2) Pro vytvoření nového účtu tedy klikněte na tlačítko "Registrovat". Otevře se okno, do kterého vyplníte svou e-mailovou adresu a potvrdíte ji stiskem tlačítka "Další" (obr. 2).

obr. 2
obr. 2

3) Dále se objeví formulář, do kterého vyplníte další položky nutné pro registraci - Vaše jméno a příjmení, telefon, abych Vás v případě potřeby mohla kontaktovat a heslo, kterým se dále budete přihlašovat při rezervaci jednotlivých lekcí. Po kliknutí na tlačítko "Dokončit" bude registrace hotova. 

Je ale potřeba, abyste ji potvrdili ve své e-mailové schránce, kam vám dorazí e-mail s žádostí o potvrzení.

obr. 3
obr. 3

Jak si zarezervovat jednotlivou lekci či celý kurz v rezervačním systému

1) Na úvodní stránce rezervačního systému u konkrétního kurzu uvidíte přihlašovací formulář a pod ním seznam jednotlivých lekcí kurzu. Vyplníte své jméno a heslo, které jste si zvolili při registraci a potvrdíte kliknutím na tlačítko "Přihlásit". Na obrazovce se objeví vyplněné Vaše jméno a další položky menu (obr. 1).

Pokračujete kliknutím na zelené tlačítko "Rezervovat" na konci řádku Vámi vybrané lekce. Stejně tak můžete zvolit tlačítko "Detail", kde se dozvíte podrobnosti o lekci a i zde můžete provést rezervaci (opět zelené tlačítko "Rezervovat").

obr. 1
obr. 1

2) V rezervačním formuláři jsou již automaticky vyplněny Vaše údaje, které jste zadali při registraci. V případě, že si chcete rezervovat jednotlivou lekci, v políčku Rezervovat: zvolíte možnost "pouze tuto akci". Pokud máte zájem o předplatné celého kurzu, zvolíte možnost "celé opakování" (obr. 2). Přihlášení na celý kurz je nutno provést  proklikem na řádek s datem začátku kurzu (důležité při přechodném období mezi dvěma kurzy). Předplatné celého kurzu je umožněno pouze v případě, že o předplatné projevilo zájem minimálně 6 klientek.

obr. 2
obr. 2

3) Rezervaci dokončíte kliknutím na zelené tlačítko "Rezervovat". Objeví se hláška s potvrzením rezervace a zároveň vám na e-mail dorazí potvrzení rezervace z adresy rezervace@jogaaskolapanevnihodna.cz. Platba je možná v hotovosti na hodině nebo převodem na bankovní účet.