Návod na rezervační systém

Jak si vytvořit účet v rezervačním systému

1) Na stránce Vámi zvoleného kurzu, pod informacemi o něm, najdete seznam jednotlivých hodin a nad nimi vpravo tlačítko "Přihlásit" (obrázek 1). 

obr. 1
obr. 1

Ať kliknete na tlačítko "Přihlásit" a nebo "Rezervovat" na řádku konkrétní lekce, vždy se vám zobrazí registrační tabulka (obrázek 2). 

2) Pokud chcete, můžete se zaregistrovat prostřednictvím účtu na sociální síti Facebook či Twitter, případně použít svůj Google účet. Pokud svou registraci nechcete propojit se žádným z již existujících externích účtů, máte možnost vytvořit si registraci pouze pro náš rezervační systém. V tom případě kliknete na tlačítko "Registrovat".

obr. 2
obr. 2

3) Nejprve na vás vyskočí okénko, do kterého zadáte svou e-mailovou adresu a kliknutím na tlačítko "Další" se dostanete na registrační formulář (obrázek 3), kde vyplníte své jméno, příjmení, telefonní číslo a zadáte /vytvoříte si heslo, které budete dále používat pro přihlašování do rezervačního systému. E-mail a telefon slouží výhradně ke komunikaci ohledně cvičení. Po kliknutí na tlačítko "Dokončit" bude registrace dokončena. Je ale potřeba, abyste ji potvrdili ve své e-mailové schránce, kam vám dorazí e-mail s žádostí o potvrzení.

obr. 3
obr. 3

Jak si zarezervovat jednotlivou lekci či celý kurz v rezervačním systému

1) Po přihlášení do rezervačního systému na stránce konkrétního kurzu vidíte seznam jednotlivých lekcí. Můžete se podívat na "Detail", kde se dozvíte podrobnosti o lekci. Kliknutím na tlačítko "Rezervovat" se pak dostanete na rezervační formulář (obr. 1). Pokud jste se omylem dostali na lekci, kterou si zarezervovat nechcete, použijte tlačítko "Zpět" na konci formuláře, vrátí vás do seznamu lekcí.

obr. 1
obr. 1

2) V rezervačním formuláři jsou již automaticky vyplněny Vaše údaje, které jste zadali při registraci. V případě, že si chcete rezervovat jednotlivou lekci, v políčku Rezervovat: zvolíte možnost "pouze tuto akci". Pokud máte zájem o předplatné celého kurzu, zvolíte možnost "celé opakování" (obr. 2). Přihlášení na celý kurz je nutno provést  proklikem na řádek s datem začátku kurzu (důležité při přechodném období mezi dvěma kurzy). Předplatné celého kurzu je umožněno pouze v případě, že o předplatné projevilo zájem minimálně 6 klientek.

obr. 2
obr. 2

3) Rezervaci dokončíte kliknutím na zelené tlačítko "Rezervovat". Objeví se hláška s potvrzením rezervace a zároveň vám na e-mail dorazí potvrzení rezervace z adresy rezervace@jogaaskolapanevnihodna.cz. Platba je možná v hotovosti na hodině nebo převodem na bankovní účet.