Návod na rezervační systém

Jak si vytvořit účet v rezervačním systému

1) Na stránce Vámi zvoleného kurzu, pod informacemi o něm, najdete seznam jednotlivých hodin a nad nimi přihlašovací formulář (ten využijí ti, kteří už mají vytvořený účet) a tlačítko "Registrovat" umožňující vytvoření nového účtu (obrázek 1). 

obr. 1
obr. 1

2) Pro vytvoření nového účtu tedy klikněte na tlačítko "Registrovat". Otevře se okno, do kterého vyplníte svou e-mailovou adresu a potvrdíte ji stiskem tlačítka "Další" (obr. 2).

obr. 2
obr. 2

3) Dále se objeví formulář, do kterého vyplníte další položky nutné pro registraci - Vaše jméno a příjmení, telefon, abych Vás v případě potřeby mohla kontaktovat, a heslo, kterým se dále budete přihlašovat při rezervaci jednotlivých lekcí. Po kliknutí na tlačítko "Dokončit" bude registrace hotova. 

Je ale potřeba, abyste ji potvrdili ve své e-mailové schránce, kam vám dorazí e-mail s žádostí o potvrzení.

obr. 3
obr. 3

Jak si zarezervovat jednotlivou lekci či celý kurz v rezervačním systému

1) Na stránce konkrétního kurzu najdete pod úvodním textem přihlašovací formulář a pod ním seznam jednotlivých lekcí kurzu (viz obr. 1). Vyplníte své jméno a heslo, které jste si zvolili při registraci a potvrdíte kliknutím na tlačítko "Přihlásit". Na obrazovce se objeví vyplněné Vaše jméno a další položky menu (obr. 2).

Pokračujete kliknutím na zelené tlačítko "Rezervovat" na konci řádku Vámi vybrané lekce (červená šipka na obr. 2). Stejně tak můžete zvolit tlačítko "Detail", kde se dozvíte podrobnosti o lekci a i zde můžete provést rezervaci (opět zelené tlačítko "Rezervovat").

obr. 1
obr. 1
obr. 2
obr. 2

2) V rezervačním formuláři jsou již automaticky vyplněny Vaše údaje, které jste zadali při registraci. V případě, že si chcete rezervovat jednotlivou lekci, vedle položky Rezervovat: zvolíte možnost "pouze tuto akci". Pokud máte zájem o předplatné celého kurzu, zvolíte možnost "celé opakování" (obr. 3).

Aby bylo možné přihlásit se na celý kurz, je v předchozím kroku nutné v Seznamu lekcí (obr. 2) kliknout na řádek s datem začátku kurzu (důležité při přechodném období mezi dvěma kurzy). Předplatné celého kurzu je umožněno pouze v případě, že o předplatné projevilo zájem minimálně 6 klientek.

Na počátku každého pololetí jsou u některých kurzů nejprve otevřeny rezervace pro předplatné, rezervace jednotlivých lekcí otevírám až před začátkem kurzů.

obr. 3
obr. 3

3) Rezervaci dokončíte kliknutím na zelené tlačítko "Rezervovat" (červená šipka na obr. 3). Objeví se hláška s potvrzením rezervace (obr. 4), kterou potvrdíte kliknutím na tlačítko OK v modrém rámečku. Poté se objeví potvrzení vaší rezervace (obr. 5) a zároveň vám na váš e-mail dorazí potvrzení rezervace z adresy rezervace@jogaaskolapanevnihodna.cz. Platba je možná v hotovosti na hodině nebo po domluvě převodem na bankovní účet.

obr. 4
obr. 4
obr. 5
obr. 5

Jak smazat rezervaci/odhlásit se z lekce

1) Na stránce konkrétního kurzu najdete pod úvodním popisem kurzu modul rezervačního systému (obr. 1). Zde se přihlásíte svým uživatelským jménem a heslem a dostanete se do svého účtu (obr. 2).

obr. 1
obr. 1
obr. 2
obr. 2

2) Klikněte na tlačítko Seznam rezervací pod vaším jménem (obr. 3) a uvidíte seznam vašich aktuálních rezervací (červený rámeček na obr. 4). Klikněte na tlačítko Zrušit vpravo vedle lekce, ze které se chcete odhlásit (červená šipka na obr. 4). 

obr. 3
obr. 3
obr. 4
obr. 4

3) Vyskočí okénko, ve kterém svou volbu potvrdíte kliknutím na modré tlačítko OK (obr. 5). Lekce po úspěšném odhlášení z výpisu lekcí zmizí (obr. 6).

obr. 5
obr. 5
obr. 6
obr. 6