Zboř 5 nejčastějších mýtů kolem pánevního dna

minikurz ZDARMA

Hledáte řešení inkontinence, poporodních změn, diastázy, poklesů nebo jiných potíží s pánevním dnem?

Chcete jednoduché, krátké a účinné cviky, které můžete zařadit do každodenního života?

Vyhovuje vám cvičení z pohodlí domova po vlastní ose?


Pak právě pro vás je minikurz ZDARMA ZBOŘ 5 NEJČASTĚJŠÍCH MÝTŮ KOLEM PÁNEVNÍHO DNA

Zkoušela jste někdy cvičit pánevní dno stylem "představ si, že jedeš výtahem z přízemí do vyšších pater a v každém patře na chvilku zastav"? Nebo "když čůráš, přerušuj proud moči, tím pánevní dno posílíš"?

Myslím, že snad každá žena se při diskuzi s kamarádkami, ženami z rodiny nebo známými setkala s podobnými "zaručenými" radami. A někdy tyto rady zazní i z úst odborníků.

TAKOVÉ RADY JSOU ALE SPÍŠE HŘEBÍČKEM DO RAKVE VAŠEHO ZDRAVÉHO PÁNEVNÍHO DNA!

Chcete zjistit proč? Pochopit základní souvislosti? Dozvědět se, jak tedy cvičit správně, když tohle všechno "pomohlo" už tolika ženám kolem vás?

Co v minikurzu dostanete?

  • Podíváme se na 5 nejčastějších mýtů o cvičení pánevního dna. Dozvíte se, proč nepřerušovat moč, nevtahovat pochvu (ať už vcucáváním špagety nebo jízdou výtahem), proč nedýchat (pouze) do břicha a jak je to vlastně s posilováním pánevního dna.
  • Když už řeknu jak a proč NE, dozvíte se také jak ANO. V minikurzu vás proto čeká 5 krátkých videí s popisem správných a skutečně přínosných cviků. Deset minut denně pro zdravé pánevní dno, to není zas tak moc, ne?
  • Minikurz můžete procházet v klidu, svým tempem, přesně tehdy, kdy vám to nejlépe vyhovuje a jak dlouho budete potřebovat.

Kurz je zadarmo, ale abyste opravdu pocítila rozdíl, budete muset něco investovat i vy. Investujte do svého zdraví váš čas a pokud o změnu vážně stojíte, pojďte do toho poctivě. Cviky z minikurzu pravidelně opakujte, vytvořte si z nich nový návyk. Jen tak zlepšíte svůj stav.

Mé zdraví mi stojí za to, jdu se přihlásit o svůj minikurz.