ODHAL TAJE A SÍLU PÁNEVNÍHO DNA

PRUŽNOST, ŽENSKOST, HLOUBKA

17. 1. - 6. 3. 2022


Těhotenství, porody, gynekologické operace, časté sezení u počítače, nošení dětí a těžkých kabelek a tašek... Naše pánevní dno a celé tělo dostává zabrat. Není divu, že nejsme v dokonalé kondici. • Pánevní dno na tom není tak dobře jako dřív?
 • Máte problémy s inkontinencí?
 • Trpíte na bolesti zad?
 • Nemůžete se zbavit vypouklého bříška?
 • Chcete oživit váš intimní život?


To všechno spolu vzájemně souvisí a já vám v kurzu "Restart pánevního dna v 7 týdnech" krok po kroku ukážu, jak se můžete vrátit k životu bez obav z nepříjemných nehod, zase si užít sex a pěkně srovnat záda i bříško

Budeme cvičit

 • Každé pondělí v 18:30 se setkáme na živě vysílané online lekci (cvičení i teoretické informace).
 • Další den dostanete k dispozici záznam, protože pro dosažení skutečně viditelných změn je potřeba cvičit 4-5x týdně.

Podpořím vás

 • V uzavřené FB skupině vás budu motivovat ke cvičení.
 • Společně vytvoříme bezpečný prostor pro sdílení.
 • Protože vím, že je těžké některá témata otevřít a zeptat se veřejně, můžete využít i soukromé poradny přes Messenger.

Pochopíte důvody a souvislosti

 • Vysvětlím vám, jak funguje pánevní dno a hluboký stabilizační systém a proč byste to měly vědět.
 • Předám vám praktické tipy, jak aktivovat své pánevní dno při běžných každodenních činnostech.

To všechno po dobu 7 týdnů, od 17. 1. do 6. 3. 2022.

Budeme postupovat pohodovým tempem, krok za krokem.

Cena: 3 300 Kč

Předprodej: 2 950 Kč

do 30. 11. 2021


Jsem lektorkou jógy, Školy pánevního dna a prošla jsem lektorským výcvikem Pilates Clinic Method. Do vašich služeb dávám svých dvacet let zkušeností s prací se ženami při skupinovém cvičení i individuálních terapiích.

Za své poslání považuji pomáhat ženám na cestě ke spokojenému životu. Bude mi ctít na této cestě doprovodit i vás.  

Hanka K.

„Online cvičení s Kamilou je stejně přínosné jako živé cvičení. Dovede přesně popsat, jak má být pohyb proveden, používá trefné příměry. Při cvičení mohu jen zavřít oči a nechat se vést. Přesně vím, co mám dělat a díky tomu lépe poznávám své pánevní dno.“

Alexandra S.

„Hodiny se mi moc líbí, Kamila mluví pěknou češtinou, s odborným popisem cviků, ale i s milým připodobněním (např. nádech do podprsenky). Je fajn, že pokyny stejnými slovy často připomínáš a některé cviky opakuješ na dalších hodinách, máme tak prostor si ten cvik postupně zažít.“

Proč se věnovat pánevnímu dnu?

Pánevní dno je nedílnou součástí hlubokého stabilizačního systému - souboru svalů, které jsou zodpovědné nejen za správné držení těla, ale také za správný stav a uložení našich vnitřních orgánů.

V kurzu nebudeme pracovat pouze se samotným pánevním dnem, ale vezmeme v potaz všechny části hlubokého stabilizačního systému - zaměříme se na správnou funkci břicha, zad, bránice, mezižeberních svalů a navíc i nohou.

Když se naučíte všechny části celku probudit a správně aktivovat, změní se vaše držení těla a stanete se pružnějšími a pohyblivějšími.

Přinese mi kurz ještě něco dalšího?

Odhlédneme-li od fyzické roviny, s pánevním dnem jsou propojeny i naše emoce a proudění energií v těle. Pokud stojíte pevně a vzpřímeně, jako sebejistá královna, mění se i váš pohled na svět. Naučíte se přijímat své ženství. Po napravení fyzických bloků v oblasti pánevního dna se také uvolní energetické toky a vy pocítíte příliv nových sil.

Jak probíhá cvičení?

Mé klientky bývají překvapeny tím, že při cvičení se často v podstatě vůbec nehýbou. Jednotlivé cviky většinou sestávají z nastavení správné polohy, vědomě zaměřeného dechu a jemných, pomalých mikropohybů. I když z vnějšku vypadáte, že jen sedíte nebo stojíte, uvnitř vašeho těla se dějí velké věci.

Potřebuji nějaké speciální vybavení?

Stačí vám podložka/jógamatka, podsedák či jógový bloček, ručník, židle a overball o průměru cca 28 cm.

Vysílání lekcí probíhá přes Google Meet, stačí vám počítač nebo mobilní telefon.

Pro koho je kurz vhodný?

Kurz je vhodný pro ženy po porodu, ženy v období přechodu a menopauzy, ženy s poklesy orgánů pánve, pro ženy po rehabilitační péči po gynekologických operacích i pro ženy, které prostě jen chtějí zlepšit držení svého těla. 

Zvládnu kurz i pokud jsem něco podobného nikdy necvičila?

Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky. Budeme postupovat zlehka, od základů a s ohledem na limity vašeho těla. Začneme tím, že se naučíte vnímat svoje tělo a postupně ho objevovat. Uvědomíte si souvislost pohybu s dechem a dál budeme pokračovat v pohodovém tempu s různými cviky. U jednotlivých cviků vždy nabízím méně obtížnou variantu. Mojí prioritou je, abyste se cítily dobře.

Díky svým zkušenostem vím, že pro co nejlepší výsledek je potřeba cvičit dlouhodobě. Proto jsem pro vás vytvořila komplexní online program, který bude probíhat od 17. 1. do 6. 3. 2022 a obsahuje:

 • 7 živě vysílaných lekcí, kde vám ukážu jak cvičit a vysvětlím potřebnou teorii,
 • záznamy lekcí, které dostanete k dispozici po celou dobu konání kurzu,
 • podrobné informace o tom, jak funguje naše tělo, jaká je role pánevního dna a jak spolu vše vzájemně souvisí,
 • soubor praktických tipů, jak pánevní dno aktivovat i v průběhu běžného dne a jak správně dělat běžné činnosti,
 • prostor pro vaše dotazy v uzavřené facebookové skupině ke kurzu i soukromou poradnu prostřednictvím Messengeru,
 • bonusovou vizualizaci.

Kristýna B.

„Lekce s Kamilou byla skvělá. Jsem překvapená, že jsem během pár minut cítila, jak to s těmi vnitřními svaly opravdu pracuje, to se na běžné józe jen tak neděje. Přestože tak dlouho řeším napětí v tříslech, šokovalo mě zjištění, že se mohou stehna vytáčet směrem ven, to pro mě byla novinka a úžasné zjištění. Opravdu nový pocit, který věřím, že má smysl.“

Lucie T.

„Po cvičení a relaxaci s Kamilou se vždy cítím skvěle uvolněná a narovnaná. Ale nevěřila jsem, že to má až takový efekt, že když jedu po cvičení autem domů, musím si přenastavit zrcátko. Nejdříve jsem myslela, že je to jen náhoda, ale stalo se mi to už podruhé. Bomba.“

Vše, co vám v kurzu předám, jsem nejprve otestovala na vlastní kůži

Prožila jsem dvě těhotenství a dva porody, oboje v klasické lékařské péči. Těžce jsem nesla lékařská vyšetření, kdy lékaři k mým soukromým, intimním místům, přistupovali s necitlivou rutinou. Po prvním porodu jsem si odnesla zranění na těle (sešití po nástřihu, násilné odtržení dosud neodloučené placenty, následné vnitřní krvácení, velké bolesti a operace) i na duši (trauma z toho, že neumím sama správně porodit své dítě a vzpomínky na bezmoc při manipulaci s mým tělem).

Následovalo velmi náročné a bolestivé hojení, které nijak neusnadňovalo zvykání si na život matky malého dítěte a významně poznamenalo sexuální život s manželem.

Na dvacet let jsem všemu výše zmíněnému nevěnovala pozornost a přehlížela to, zasunula do hloubi své mysli. Vše ale bylo stále nezhojené a po letech si traumata přivolala moji pozornost urputnou bolestí v podbřišku. Měla jsem štěstí, že jsem narazila na gynekologii, kde mě skvělý tým lékařky a zdravotní sestry laskavě provedl pro mě traumatizujícím vyšetřením.

Výsledkem byla diagnóza staženého pánevního dna a doporučení na fyzioterapii a psychoterapii. Psychoterapii jsem odsunula stranou a vyhledala svou kamarádku fyzioterapeutku, která se mnou intenzivně pracovala pomocí masáží i zevnitř (přes konečník i vaginu). Při uvolňování pánevního dna se velmi silně uvolňovaly i emoce, velkou část ošetření jsem proplakala.

Díky tomu všemu jsem si uvědomila, že na svých traumatech mohu a potřebuji aktivně pracovat a hledala jsem další cesty a způsoby. Objevila jsem Školu pánevního dna. Díky ní jsem sloupla mnoho dalších vrstev bolestí a zranění a uvolnila fyzické i emoční bloky.

Po dokončení série workshopů jsem si bez otálení zaplatila lektorský kurz a k lekcím jógy, které jsem vedla již několik let, přidala i nabídku cvičení pánevního dna.

Od té doby mi prošlo rukama mnoho žen, na skupinových lekcích i při individuálních terapiích, a já jsem nadšená, když vidím, jak další a další ženy rozkvétají, napřimují se, zbavují se fyzických i psychických traumat, nabývají sebejistoty a stávají se královnami.

Dagmar M.

„Už dlouho jsem hledala různé cesty k ozdravení sebe, jako ženy. Měla jsem potíže s nepravidelnou menstruací a jiné. I přes značnou vzdálenost jsem vlakem vyrazila ke Kamile na individuální konzultaci a dlouhé cesty ani v nejmenším nelituji. Kamila se věnovala mým konkrétním problémům, naslouchala mi a hledala ta nejlepší řešení pro mou situaci. Výsledkem bylo, že vytoužená menstruace se spustila ještě než jsem dojela domů, přibližně o týden dříve. Často se po různých workshopech či sezeních říká, že se "můžete cítit zvláštně, mít návaly emocí, cítit v těle to a tamto“, ale většinou se mi nic z toho dosud nestalo. Až teď. To je pro mě důkaz, že se opravdu něco dělo, že i ty nepatrné pohyby, kde jsem si nebyla jistá, jestli ve skutečnosti probíhají nebo jsou jen v mé hlavě, způsobily to, že se mi do pár hodin spustila menstruace. Jak je to vůbec možné?"

RESTART PÁNEVNÍHO DNA V 7 TÝDNECH

17. 1. - 6. 3. 2022

Opečujte svoje pánevní dno, které je zdrojem naší ženské síly. Osvěžte svoje tělo i mysl. Buďte sebejistou královnou a vládněte pevnou a laskavou rukou svému životu.

Kurz obsahuje:

 • 7 živě vysílaných lekcí cvičení a teorie (vždy v pondělí v 18:30),
 • přístup k záznamům z lekcí po celou dobu konání kurzu,
 • bezpečný prostor pro vaše sdílení a dotazy v uzavřené facebookové skupině,
 • intimní poradnu prostřednictvím Messengeru,
 • teoretické informace o pánevním dnu a jeho souvislostech v našem těle,
 • praktické tipy, jak pánevní dno aktivovat v každodenním koloběhu.

Cena: 3 300 Kč

Předprodej: 2 950 Kč

do 30. 11. 2021

Mirka D.

„Musím se svěřit. Na minulé lekci jsem výrazně cítila své pánevní dno, abych pravdu řekla, tak chuť na sex. Když se mnou cestou domů drcalo auto na hrbaté silnici, jen jsem koulela očima. Dál už pokračovat nebudu, ale večer v intimitě byl úžasný.“

Aneta M.

„Jsem moc ráda, že jsem Kamču poznala. Cvičení s ní je super, velmi dobře rozumí tomu, co dělá. Život bere s nadhledem, takže se při cvičení nejen protáhnete, ale i pobavíte ;-).“