Objednávka osobního setkání


Těší mě, že jste se rozhodla intenzivně pracovat na svém fyzickém stavu a na tuto cestu přizvat jako průvodkyni právě mě. Z jakých způsobů spolupráce si můžete vybrat?

Jednorázová setkání

Řešíte jen drobné potíže, stačí vám ukázka, jak na to a pak už to zvládnete sama. 


Balíčky 3, 5 nebo 7 hodin

Chcete opravdu komplexní změnu od podlahy. V případě balíčků začínáme úvodním setkáním v délce cca 1,5 hodiny, abychom vše probraly skutečně do hloubky. Na dalších setkáních (jejichž délku si můžete určit sama, minimum je ale 1 hodina) můžeme podle vaší situace zvyšovat obtížnost cviků, řešit nejasnosti či se věnovat dalším oblastem.

Kolik setkání si objednáte, je na vás. Ze zkušenosti vím, že 5 hodin je minimum, abychom se mohly věnovat problematice komplexně - pánevní oblasti a kyčlím, hlubokému stabilizačnímu systému, dechu, hrudníku a dolním končetinám a chodidlům.


Terapie Deep Imagery neboli hlubinná imaginace

Metoda sebetransfromace skrz vnitřní dimenze. Po úvodní relaxaci vás doprovodím na vaší vnitřní cestě. S mojí podporou prozkoumáte svůj vnitřní prostor a najdete odpovědi na své otázky. Délka setkání je otevřená neboť každá cesta je jiná a má jinou délku


Ve formuláři níže si vyberte, o jakou možnost máte zájem. Až mi objednávka dorazí, ozvu se vám a zbytek už domluvíme individuálně. 

Objednejte si mé služby

Vyplňte potřebné údaje a já se vám ozvu a domluvíme termín. Nebo rovnou volejte na 777860106.

Účet: 1026940708/6100 nebo platba hotově na místě.